2026. június 25–30.
Breuer Marcell terem

A Budapesti Metropolitan Egyetem Fotográfia szak diplomakiállítása az alapképzés és a mesterképzés idei végzőseinek szakmai bemutatkozása. A szak 2010-es megalapítása óta folyamatosan jelen van a hazai fotográfiai felsőoktatásban, évről évre új alkotók fotográfiai gondolkodásmódját, munkáját formálva és bemutatva.
Az idei kiállításon a Fotográfia BA nappali és levelező képzéseinek Kreatív fotográfia, Riportfotográfia és Divatfotográfia specializációinak hallgatói, valamint a Fotográfia MA nappali és levelező képzések diplomázói mutatják be alkotásaikat.
Szeretettel várunk minden érdeklődőt a végzős hallgatók diplomakiállítására.
A megnyitó időpontja:
2026. június 25. 18 óra
A kiállító hallgatók
BA Divatfotográfia specializáció:
Banyár Szabina, Egri Veronika, Farkas Béla, Rubliczky Dalma, Tóth Réka, Tőkés Kamilla
BA Riportfotográfia specializáció:
Boross Zsuzsanna, Heltay Panni, Bárdos Bodza, Molnár Marina, Mult Roland, Pongrácz Eszter
BA Kreativ Fotográfia specializáció:
Erdei Levente, Gyarmati Vivien, Horváth Emese, Lapu-Baranyai Anna, Nyújtó Nelli, Pech Fruzsina, Sinka Szandra, Szabó Enikő, Wisnovszky István
MA képzések:
Bálint Barnabás, dr. Ebers-Ujvári Edit, Éles Balázs, Guba Veronika, Imre György, dr. Janik Zoltán, Lantos Zsuzsanna, Mécses Hilda, Mounier Noémi, Szilágyi Gábor, Turza Szintia, Vanek Virág, Zai Viktória